O firmie

Klika słów o nas.
Krótko o nas

Zakład garmażeryjny ALVIT istnieje na polskim rynku już od 1994r w Wołominie koło Warszawy. Jesteśmy firmą rodzinną produkującą wyroby garmażeryjne oparte na domowych recepturach. To naturalność i świeżość ulepszona przepisami z kuchni świata oraz kuchni regionalnych.

Marka naszych wyrobów jest rozpoznawana po przez wysoką jakość, staropolską recepturę a przede wszystkim zawsze dobry smak. Wachlarz smaków jaki oferujemy to tradycyjna kuchnia polska, a także przysmaki kuchni meksykańskiej, orientalnej, włoskiej oraz wegetariańskiej.

Proponujemy szeroką gamę wyrobów począwszy od różnego rodzaju pierogów, krokietów, naleśników i uszek a skończywszy na wyrobach ziemniaczanych tj. pyzy, kopytka, leniwe, placki i knedle. Oferujemy również różnego rodzaju kotlety mięsne, drobiowe i rybne.

Wyroby gotowe są pakowane w jednorazowe tacki o gramaturze ca. 0,40 kg oraz luzem według wymagań klienta, w atmosferze modyfikowanej, co pozwala nam uzyskać dłuższy termin przydatności. Każda potrawa jest gotowa do spożycia po ówczesnym podgrzaniu w wodzie, na patelni bądź piecu.

O wykwintnym smaku i wysokiej jakości naszych produktów świadczy wieloletnia współpraca z odbiorcami na terenie całego kraju, a w szczególności na zapewnieniu dostaw dla województwa mazowieckiego .

p>

Współpracujemy z placówkami i firmami zbiorowego żywienia tj. szkoły, przedszkola, szpitale, bufety, restauracje, sklepy, hotele oraz firmy cateringowe. Nieustanny rozwój naszej firmy i wzrost produkcji związany jest z napływem nowych odbiorców i rynków zbytu w kraju i za granicą. O tym, że wyroby nasze są smaczne utwierdza nas coraz większa liczba klientów.

Firma ALVIT kładzie duży nacisk na bardzo dobrą jakość i estetykę wyrobów. Surowce wykorzystane do produkcji naszych wyrobów przechodzą szczegółowa selekcję, sa wysokiej jakości, bez jakichkolwiek barwników, konserwantów czy też innych syntetycznych dodatków. Wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 22000:2005 oraz przestrzegamy norm HACCP. Pragniemy zaznaczyć że na każde życzenie Państwa dostarczamy próbki wyrobów do degustacji bezpłatnie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży handlowej, produkcyjnej i gastronomicznej. Naszą pozycje na rynku staraliśmy się umacniać stawiając na jakość produkowanych wyrobów garmażeryjnych. Poprzez nasze wyroby pragniemy aby posiłek nie był tylko prostym daniem ale kojarzył się z domem pachnącym dobrym jedzeniem. Namawiamy naszych konsumentów do celebrowania przyjemności i wspólnych posiłków.

Docenili nas